18.1.2017

Projekt CzechDemo 2017 - české start-upy na zahraničních veletrzích

Projekt CzechDemo 2017 - české start-upy na zahraničních veletrzích

Dne 16.1.2017 vyhlásila agentura CzechInvest druhou výzvu projektu CzechDemo pro rok 2017. Začínající podnikatelé v ní mohou získat finanční podporu ve výši až 110 tisíc korun a vycestovat na mezinárodní veletrh TechCrunch Disrupt do New Yorku či San Franciska.

Z příspěvku lze hradit registraci, stánek, náklady na cestovné a překlady.

Start-upy, které chtějí propagovat své výrobky a služby na TechCrunch Disrupt, mohou posílat vyplněnou přihlášku do 23.2.2017 pro účast na veletrhu v New Yorku a do 2.3.2017 pro účast na veletrhu v San Francisku. Podrobné info a přihlašovací formuláře naleznete zde: www.czechinvest.org/projekt-czechdemo

Přihlásit se může jakákoliv česká malá či střední firma s inovativním produktem, jejíž stáří je do 5 let a má maximálně 50 zaměstnanců. Podpora je poskytována ve výši max. 75 % způsobilých výdajů na poplatek za účast na akci, až 100 % výdajů na tvorbu, překlad a tisk propagačních materiálů a dále maximálně 25 tisíc korun na 1 letenku, přičemž za jednu společnost se mohou zúčastnit až 2 osoby. Maximální počet podpořených firem na jedné akci je 12.

TechCrunch Disrupt patří do série jedné z největších start-upových akcí, které se konají v USA, Evropě a Asii. Součástí dvoudenní konference jsou krom přednášek i Startup Battelfield, což jsou prezentace start-upů před investory s možností získání investice ve výši 50 tisíc dolarů, dále Hackathon, což je dvoudenní workshop zaměřený na tvorbu nových produktů a Start-up Alley, což je prostor pro prezentaci firem, start-upů a jejich podporovatelů.

 

Přehled novinek