Služby pro Vás

Mimo standardní služby, jež jsou spojené s nájmem, mohou naši klienti využívat i další nabízené služby. Jedná se o podporu zasídlených subjektů, která má usnadnit jejich činnost a poskytnout jim konkurenční výhodu v dané oblasti jejich zájmu.

Služby Biology Parku

 • Zprostředkování spolupráce

  Zprostředkování kontaktu a možnosti využití výstupů regionálních vědeckovýzkumných center (CEITEC, INBIT, CESEB, CETOCOEN,…) a univerzit.

 • Napojení na investory

  Zajištění kontaktu a možnosti prezentace vlastních produktů a myšlenek investorům z řad business angels, fondů rizikového kapitálu, ale i fyzických osob nabízejících finanční účast a podporu.

 • Zapojení do projektů

  Možnost aktivního zapojení nájemců do projektů realizovaných provozovatelem nebo Krajskou hospodářskou komorou jižní Moravy. Možnost ovlivnění cílů a využití výstupů řešených projektů.

 • Coworking

  Sdílená pracovní místa v plně vybavených kancelářích umožňují být za velmi příznivých finančních podmínek součástí celku vědeckotechnického parku a moci tak využívat nabízených služeb a synergií.

 • Virtuální sídlo

  Zájemcům o využití dobrého jména a adresy vědeckotechnického parku, nabízíme možnost využití služby virtuálního sídla s vlastní poštovní schránkou a různými úrovněmi dalších služeb.

 • Návazné služby

  Projekty, poradenství, zajištění kontaktu, organizace akcí.

Mám zájem o zasídlení

Mám zájem o zasídlení

Zanechte nám vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefoním čísle
+420 511 158 111

Ochrana osobních údajů

Zde si můžete stáhnout žádost o zasídlení.
žádost o zasídlení.xlsx