Výhody zasídlení

Výhodami zasídlení ve vědeckotechnickém parku a podnikatelském inkubátoru Biology Park Brno jsou, kromě jedinečné polohy v kampusu Masarykovy univerzity v Brně, také plně vybavené prostory nábytkem a IT, vlastní bistro v objektu, dostatečný počet parkovacích stání a technologické vybavení pronajímaných i společných prostor.

Lokalita

Vědeckotechnický park Biology Park Brno je vybudován v prostředí univerzitního kampusu Masarykovy univerzity v Brně – Bohunicích, na ulici Studentská, s napojením na Středoevropský technologický institut CEITEC a pavilon Integrovaných laboratoří biomedicínských technologií (ILBIT), v těsném sousedství Inkubátoru biomedicínských technologií INBIT. Tato oblast přímo navazuje na areál Fakultní nemocnice Brno a univerzitního kampusu, jehož součástí jsou Lékařská fakulta a Přírodovědecká fakulta Masarykovy univerzity.

Tyto skutečnosti umožní úzké propojení nově budovaného parku na již existující vědecko-výzkumnou infrastrukturu.

Mezi další výhody patří výborná dopravní dostupnost s přímým napojením na brněnský okruh a dálnici D1 a letiště, stejně jako strategická poloha města Brna na křižovatce hlavních dálničních tras.

Vybavení objektu

 • Společné kuchyňky

  V objektu jsou umístěny společné kuchyňky, které svojí vybaveností usnadňují nájemcům přípravu teplých nápojů či ohřev přinesených pokrmů.

 • Sprchy a šatny

  V objektu jsou i sprchy a šatny se skříňkami pro možnost převléknutí se a uchování náhradního oblečení.

 • Restaurace Café Delux

  Naproti recepci v 1.NP se nachází bistro s možností nákupu teplých i studených nápojů a různého občerstvení.

 • Zasedací místnost

  Nájemci mají k dispozici sdílenou zasedací místnost s kapacitou 57 míst, která je vybavena prezentačními technologiemi a internetem.

 • Návazné služby

  Projekty, poradenství, zajištění kontaktu, organizace akcí.

 • Parkování

  Krytá a venkovní parkovací stání.

 • Obnovitelné zdroje

  Geologické vrty, které byly provedeny pod budovou vědeckotechnického parku, slouží jako alternativní zdroj tepla a chladu, což se příznivě projeví na energetických nákladech objektu.

Mám zájem o zasídlení

Mám zájem o zasídlení

Zanechte nám vzkaz prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na telefoním čísle
+420 511 158 111

Ochrana osobních údajů

Zde si můžete stáhnout žádost o zasídlení.
žádost o zasídlení.xlsx